Arsa Finansmanı
Arsa Finansmanı

Beğendiğiniz Arsayı Türkiye’nin istediğiniz bölgesinden satın alma seçeneğidir.

Finansman Özellikleri
  • Faizvade farkı gibi maliyetler ödemeyeceksiniz.
  • Bankaların riayet ettiği (KKB) puanı ile değerlendirilmeyeceksiniz.
  • Türkiye genelinde beğendiğiniz Arsa‘yı satın alabileceğiniz finansman ürünüdür.
  • Bireysel birikim yapmanız karşısında size ciddi avantaj sağlayacak enflasyon karşında zararın önüne geçecek uygulamadır
Satın Alınmak İstenen Konut Değerlendirmesi

Türkiye genelinden beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz arsa yada tarla için güvenliğinizi sağlamak adına detaylı ekpertiz/değerlendirme yapılarak sonuçlarını, teknik ve pratik bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Finansman İle İlgili Merak Edilenler
Faizsiz Finans Kaynağından Nasıl Yararlanacaksınız?

Sağlanacak Faizsiz Finans Kaynağı, Türkiye Genelinde Aynı İhtiyaç Sahiplerinin Bir Araya Getirilerek Gruplar Oluşturulması ve Her Ay Ödenecek Taksitler Sayesinde Grup İçerisindeki Ailelerin Sıra İle Fon Desteğinden Faydalanmasıdır.

Bu sistemle zarar edermiyim? Bu durumun önlemi nasıl alınıyor?

Türkiye genelinde sağlanan yardımlaşma uygulamalarında sistem içerisinde en az %70 faizsiz finans desteği sağlayacak enflasyon karşısında avantajlı durumda olarak, istediğiniz arsayı satın almış olacaksınız.

Uzun Vadelerde Enflasyon, Valör Hesapları ve Zaman Endeksine Göre Düşünülürse, Zararın Engellenmesi, Finans Ürünleri için Oluşturulan Grupların Genel Havuz Fonundan Faydalanması Sağlanarak, İhtiyaçlara Cevap Verilmesidir.

Bu sisteme nasıl güveneceğim? Birikimlerimi kaybedermiyim?

Arsa finanmanı uygulamasında sağlanan fonun arsa/tarla satın alınması karşılığında ödeneceği, aynı zamanda satın alınan arsa/tarla üzerinde katılımcının sisteme kalan borç miktarı değerinde ipotek işlemi uygulanmaktadır.

İpotek teminatı ile finans güvenliği sağlanan bir uygulama olması sebebiyle ticari risk durumu %0’a çok yakın olduğu net olarak anlaşılmaktadır.

İçiniz rahat olsun uzun sürelerde ve belirli zorluklara edindiğiniz tasarrufları güvence altına alarak beklenmedik kayıplar yaşamanıza engel olacağız.

Arsa Finansman Kampanyaları

Sizlere sunacağımız özel ödeme planları için aşağıdaki bilgi talep formunu doldurunuz.

Finansman Bilgi Talep Formu