Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

Faizsiz Katılım A.Ş. Gizlilik Politikası

Faizsiz Katılım A.Ş ilgili yasal mevzuatlar çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak konusunda gerekli tedbirleri almakta ve bu doğrultuda şirketimizin web adresinde (www.faizsizkatilim.com) ve internet şubesinde aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

Şirketimiz web sitesi üzerinden, yalnızca ürün ve hizmet başvuruları için müşteri bilgileri alınmakta, şirketimizin internet şubesi üzerinden ise müşteri bilgileri alınmak suretiyle veya mevcut kayıtlı bilgiler kullanılarak hem ürün ve hizmet başvurusu hem de satış işlemleri yapılabilmektedir. Faizsiz Katılım web sitesi veya internet şube üzerinden ürün ve hizmet satışı/başvurusu için talep edilen veya şirketimizin sisteminde var olan ve internet şube üzerinden görüntülenebilen müşterilere ait her türlü kişisel bilgi, müşteri onayı olmadan 3. Kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Yalnızca müşteri bilgilerine erişme yetkisi bulunan yasal kurumlar ve yetkililer ile talep edilmesi durumunda müşteri bilgileri paylaşılabilecektir.

Müşterilerimizin web sitesi veya internet şube üzerinden girmiş oldukları bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimizin sistem ve internet alt yapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Şirketimiz, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesini sağlamaktadır.

Faizsiz Katılım web sitesi üzerinden diğer web sitelerine erişim için verilen linklerin güvenlik ve gizliliği şirketimizin sorumluluğu altında bulunmamaktadır. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan şirketimiz sorumluluk üstlenemez.

Şirketimizin web sitesinde bulunan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Faizsiz Katılım A.Ş’ye aittir.

Faizsiz Katılım web sitesinde yer alan üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları saklıdır.

Şirketimizin web sitesine müşterilerimizin/ziyaretçilerimizin giriş yapması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, Faizsiz Katılım A.Ş. bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.​