Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Yeni Nesil Faizsiz Finans Çözümleri

Faizsiz Katılım, Birlikte Daha Güçlüyüz! sloganı ile yardımlaşma ve imece uygulamasını örnek alarak çalışan, Faizsiz Finans önceliğini dikkate alarak, finansal ürünler sunmak adına, faaliyetler gösteren Finans şirketidir.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans (TDFF) sistemi ile faaliyet gösteren şirketimiz Türkiye’de ve Uluslar Arası Platformlarda çalışmalar üreterek karşılıklı fayda, ilkesiyle çalışmalarını devam ettirecektir.

Profosyonel finans ekibimiz, tecrübeli çalışan kadrolarımız ve güçlü sermayemiz ile Faizsiz Finans hizmeti sunmak için alt yapı çalışmalarımızı ivedilikle sürdürüyoruz.

Kısa sürede Türkiye’nin bir çok bölgesinde hızlı hizmet noktalarımızla faaliyetlerimize başlamış bulunacağız.

Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur.

Çözüm Ortaklarımız
  • Google Türkiye
  • Turkcell A.Ş.
  • Ziraat Bankası A.Ş.

Nasıl Çalışıyoruz
Faiz Olmadan Nasıl Finans Desteği Sağlıyoruz?

Sağlanacak Faizsiz Finans Kaynağını, Türkiye Genelinde Aynı İhtiyaç Sahiplerinin Bir Araya Getirilerek Gruplar Oluşturulması ve Her Ay Ödenecek Taksitler Sayesinde Grup İçerisindeki Ailelerin Sıra İle Fon Desteğinden Faydalanmasıdır.

Enflasyon vb. Durumlar Karşısındaki Uygulamamız.

Uzun Vadelerde Enflasyon, Valör Hesapları ve Zaman Endeksine Göre Düşünülürse, Zararın Engellenmesi, Finans Ürünlerinin Satış Pazarlama Alanında Desteklenmesi için Oluşturulan Grupların Genel Havuz Fonundan Faydalanması Sağlanarak, İhtiyaçlara Cevap Verilmesidir.

Faizsiz Katılım Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Detaylı Bilgilendirme İçin Aşağıdaki Form Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.