İhtiyaç Finansmanı
İhtiyaç Finansmanı

Finans ihtiyaçlarınızı faiz ödemeden karşılayacağınız finans ürünüdür.

Finansman Özellikleri
  • Faizvade farkı gibi maliyetler ödemeyeceksiniz.
  • Bankaların riayet ettiği (KKB) puanı ile değerlendirilmeyeceksiniz.
  • Bir çok ihtiyaçlarınızı (İhtiyaçBeyaz EşyaElektronikDüğünSağlıkTatilEğitim) karşılayacak finansman ürünüdür.
  • Bireysel birikim yapmanız karşısında size ciddi avantaj sağlayacak enflasyon karşında zararın önüne geçecek uygulamadır.
Finansman İle İlgili Merak Edilenler
Faizsiz Finans Kaynağından Nasıl Yararlanacaksınız?

Sağlanacak Faizsiz Finans Kaynağı, Türkiye Genelinde Aynı İhtiyaç Sahiplerinin Bir Araya Getirilerek Gruplar Oluşturulması ve Her Ay Ödenecek Taksitler Sayesinde Grup İçerisindeki Ailelerin Sıra İle Fon Desteğinden Faydalanmasıdır.

Bu sistemle zarar edermiyim? Bu durumun önlemi nasıl alınıyor?

Türkiye genelinde sağlanan yardımlaşma uygulamalarında sistem içerisinde en az %70 faizsiz finans desteği sağlayacak enflasyon karşısında avantajlı durumda olarak, finans ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız.

Uzun Vadelerde Enflasyon, Valör Hesapları ve Zaman Endeksine Göre Düşünülürse, Zararın Engellenmesi, Finans Ürünleri için Oluşturulan Grupların Genel Havuz Fonundan Faydalanması Sağlanarak, İhtiyaçlara Cevap Verilmesidir.

Bu sisteme nasıl güveneceğim? Birikimlerimi kaybedermiyim?

İhtiyaç finanmanı uygulamasında sağlanan fonun teminat beyan edilmesi karşılığında ödeneceği, aynı zamanda beyan edilen teminat üzerinde katılımcının sisteme kalan borç miktarı değerinde ipotek işlemi uygulanmaktadır.

İpotek teminatı ile finans güvenliği sağlanan bir uygulama olması sebebiyle ticari risk durumu %0’a çok yakın olduğu net olarak anlaşılmaktadır.

İçiniz rahat olsun uzun sürelerde ve belirli zorluklara edindiğiniz tasarrufları güvence altına alarak beklenmedik kayıplar yaşamanıza engel olacağız.

İhtiyaç Finansman Kampanyaları

Sizlere sunacağımız özel ödeme planları için aşağıdaki bilgi talep formunu doldurunuz.

Finansman Bilgi Talep Formu