Kentsel Dönüşüm Finansmanı

Kentsel Dönüşüm Finansmanı
Kentsel Dönüşüm Finansmanı

Kendi dairenizi faiz ödemeden yenileyeceğiniz finans ürün seçeneğidir.

Finansman Özellikleri
  • Faizvade farkı gibi maliyetler ödemeyeceksiniz.
  • Bankaların riayet ettiği (KKB) puanı ile değerlendirilmeyeceksiniz.
  • Kullandığınız kat irtifaklı veya arsa hisseli dairenizi kentsel dönüşüm standartlarında yenileyeceğiniz finansman ürünüdür.
  • Bireysel birikim yapmanız veya banka kredisi karşısında size ciddi avantaj sağlayacak enflasyon karşında zararın önüne geçecek uygulamadır.
Kentsel Dönüşüm Standarları Hakkında

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm kategorisine alınan konutların yenilenmesi kat maliklerinin ortak karar alması hakkında müteahhit paylaşımı olmaksızın dönüşüm finansmanıdır.

Finansman İle İlgili Merak Edilenler
Faizsiz Finans Kaynağından Nasıl Yararlanacaksınız?

Sağlanacak Faizsiz Finans Kaynağı, Türkiye Genelinde Aynı İhtiyaç Sahiplerinin Bir Araya Getirilerek Gruplar Oluşturulması ve Her Ay Ödenecek Taksitler Sayesinde Grup İçerisindeki Ailelerin Sıra İle Fon Desteğinden Faydalanmasıdır.

Bu sistemle zarar edermiyim? Bu durumun önlemi nasıl alınıyor?

Türkiye genelinde sağlanan yardımlaşma uygulamalarında sistem içerisinde en az %70 faizsiz finans desteği sağlayacak enflasyon ve konut değerlendirmesi karşısında avantajlı durumda olarak, konutlarınızı yenilemiş olacaksınız.

Uzun Vadelerde Enflasyon, Valör Hesapları ve Zaman Endeksine Göre Düşünülürse, Zararın Engellenmesi, Finans Ürünleri için Oluşturulan Grupların Genel Havuz Fonundan Faydalanması Sağlanarak, İhtiyaçlara Cevap Verilmesidir.

Kentsel Dönüşüm Finansman Kampanyaları

Sizlere sunacağımız özel ödeme planları için aşağıdaki bilgi talep formunu doldurunuz.

Finansman Bilgi Talep Formu