Vizyon ve Misyonumuz

Anasayfa » Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz;

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektöründe çalışmalarımızı planlarken milletimizin ihtiyaçlarını göz önüne aldık. Ülke genelinde insanımızın finans ihtiyaçlarını ciddi maliyetlerle karşılaması, bunun sebepleri olarak dolaylı yada direkt olarak diğer finans kuruluşlarına mecbur bırakıldığını, yaşam içerisinde tecrübe edinmiş bulunuyoruz.

Faizsiz Finans alanındaki şikayetleri, problemleri ve ihtiyaçları tespit ederek sizlere en iyi hizmeti sunmak adına projeler geliştirdik.

Yardımlaşma ve dayanışmanın 1400 yıllık kültürümüzde yaşıyor olması ve bu yardımlaşma duygusunu günümüzün finans ihtiyaçlarına uyarlayarak ihtiyaçlarınıza fayda sağlamayı, ekonomimize güç katmayı planladık.

Faizsiz Katılım A.Ş. Olarak Hedefimiz Faizsiz Finans Alanında Mutlu Müşterilerin Tek Adresi Olmaktır.

Misyonumuz;

Bireysel olarak ihtiyaç sahibi olduğumuzu unutmadan, katılımcılarımızın nasıl bir finans hizmeti almak istediğini, bu talep karşısında beklediği cevabı bulamadıklarına çoğu kez şahit olduk, bu sebeple Türkiye’de ve Dünyada güvenilir finans seçeneği adımını atmış bulunuyoruz.

Şeffaflık ilkemiz ile paylaşımcı ve avantaj sağlayacak finans ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için Türkiye geneli il ve ilçelerinde hızlı hizmet noktaları oluşturarak sizlere kaliteli hizmet sağlamayı amaç edindik.

Türkiye ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçları, yatırım düşünceleri için gerekli finansı faizsiz olarak sunduğumuzu tecrübe etmiş olacaksınız.

Doğru, Dürüst, Güvenilir çalışma prensiplerini sadece yazarak anlatmak değil!
Amacımız, bu düsturumuzu farkettirecek, her zaman yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.